Pożyczki dla firm
lubuskie

Fair Finance24 oferuje finansowanie firm
na terenie województwa lubuskiego

Oferta dla Przedsiębiorców, którzy potrzebują szybkiego finansowania działalności gospodarczej.

Z finansowania firm mogą skorzystać spółki oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. W naszej ofercie dla firm z województwa lubuskiego znajdują się pożyczki na spłatę ZUS/US oraz pożyczki na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością.

W Fair Finance24 wspieramy Przedsiębiorców, którzy potrzebują pomocy w spłacie swoich zobowiązań. Posiadamy innowacyjne rozwiązania, które sprawdzają się w każdym biznesie. Udzielamy krótkookresowego finansowania na cele operacyjne, inwestycyjne oraz wydatki celowe. Zdajemy sobie sprawę z wagi czasu Przedsiębiorcy, dlatego dostęp do naszych produktów jest łatwy i szybki.

Nasze produkty finansowe to minimum formalności, przejrzysty proces i szybka decyzja o przyznaniu środków dla Twojej firmy.

Posiadamy bogatą ofertę produktów finansowych, znajdziemy odpowiednie finansowanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Pożyczkę możesz otrzymać bez wychodzenia z domu!

Skontaktuj się z naszym doradcą, który szybko i skutecznie przeprowadzi Cię przez proces udzielenia pożyczki.

Nasze produkty

Mocno Pomocna

Produkt, który umożliwia spłatę zaległości w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym Przedsiębiorcom chcącym otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS.

Biznes Limit

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom oczekującym na płatności od swoich kontrahentów lub dokonanie krótkoterminowych transakcji.

Biznes Limit Plus

Produkt, który umożliwia realizację zaplanowanych działań związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą w przypadku, kiedy nie pokryje ich otrzymane finansowanie z Banku.

Biznes Limit Profit

Produkt, który umożliwia elastyczną spłatę zobowiązania oraz zwrot prowizji w formie rabatu. Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Biznes Limit Konsolidacyjny

Produkt skierowany do klientów biznesowych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy zaciągnęli zobowiązania finansowe zarówno jako Przedsiębiorca, jak i osoba fizyczna. Ten produkt pozwala szybciej spłacić pozostałe pożyczki oraz kredyty.

Biznes Limit Agro

Produkt skierowany do Rolników prowadzących Indywidualne Gospodarstwo Rolne, którzy otrzymują cykliczne dochody z tytułu kontraktów lub zleceń na płody rolne sezonowe lub dochody z tytułu stałych, miesięcznych produkcji niesezonowych.

Potrzebujesz pożyczki dla firm? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Roksana Pilch
Roksana PilchDyrektor Regionalny Sprzedaży
+48 694 719 726

dolnośląskie, lubuskie

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie?
A może chcesz dołączyć do grona Partnerów Fair Finance24?
Nie czekaj, wypełnij formularz kontaktu, a my oddzwonimy do Ciebie.

    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Fair Finance24 sp. z o.o. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.