Finansowanie
firm

Potrzebujesz finansowania?

Zapewniamy finansowanie dla firm, które znalazły się w trudnej sytuacji ekonomicznej.

Nasze produkty dostosowane są do aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa. Zdajemy sobie sprawę z wagi czasu Przedsiębiorcy, dlatego dostęp do naszych produktów jest łatwy, szybki i bezpieczny. Oznacza to, że przedsiębiorstwo będzie mogło sprawnie spłacić zobowiązania wobec państwowych jednostek organizacyjnych, jak i uzyskać finansowanie na cele operacyjne, inwestycyjne oraz wydatki celowe. Co istotne, rozpatrzenie wniosku jest bezpłatne i nie zobowiązuje do decyzji.

Finansowanie firm działa na terenie całego kraju, za pośrednictwem Sieci Partnerów oraz przez Internet.

Nasze produkty

Mocno Pomocna

Produkt, który umożliwia spłatę zaległości w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym Przedsiębiorcom chcącym otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS.

Biznes Limit

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom oczekującym na płatności od swoich kontrahentów lub dokonanie krótkoterminowych transakcji.

Biznes Terminal (nowość)

Pożyczka podpięta pod terminal. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom posiadającym terminal płatniczy.

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie?
A może chcesz dołączyć do grona Partnerów Fair Finance24?
Nie czekaj, wypełnij formularz kontaktu, a my oddzwonimy do Ciebie.

    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Fair Finance24 sp. z o.o. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.