Kim
jesteśmy?

O Fair Finance24

Fair Finance24 tworzy nową jakość pośrednictwa finansowego.

Firmę tworzą ludzie związani z branżą finansową od lat. Dla nich rynek finansowy jest pasją, której oddają się z pełnym zaangażowaniem. Przez wiele lat obserwowali rozwój usług finansowych w Polsce, śledzili tendencje rynkowe i wnikliwie analizowali wszelkie niedogodności, z jakimi mogą zetknąć się ludzie szukający odpowiedniej oferty kredytowej. Dziś na solidnej podstawie zdobytych doświadczeń i wieloletniej praktyki, wnioski i wiedzę przekształcają w rozwiązania szyte na miarę oczekiwań naszych Klientów.

Oferta Fair Finance24 jest skierowana do osób przedsiębiorczych i zdeterminowanych w osiąganiu swoich celów, którzy cenią sobie profesjonalizm obsługi. Nadrzędnym celem jest dla nas partnerskie podejście do Klienta i zaprezentowanie takich produktów, które gwarantują indywidualne zrozumienie jego potrzeb oraz zaoferowanie usług o bezsprzecznie najwyższym na rynku standardzie i poziomie bezpieczeństwa.

Paweł Lejk

Prezes Zarządu

Menedżer i przedsiębiorca. Posiada 15 letnie doświadczenie w branży finansowej, w zakresie zarządzania i tworzenia efektywnych struktur sprzedaży. Wieloletnia współpraca z bankami i innymi instytucjami finansowymi, pozwoliła mu poznać rynek oraz realne potrzeby Przedsiębiorców. Na tej podstawie zbudował firmę, która ma za zadanie wspierać Klientów w realizacji celów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, i tym samym rozwijać ich biznesy. Prywatnie trenuje triathlon, który uczy go wytrwałości w dążeniu do celu i zdrowej rywalizacji. W pracy i w sporcie ważny jest dla niego cel. Ma ich wiele i coraz ambitniejsze.

Nasza misja

Jesteśmy firmą przede wszystkim przyjazną Klientowi oraz tworzącą narzędzia zapewniające stabilną i długookresową współpracę z naszymi Partnerami biznesowymi.

Partnerskie podejście do Klienta i tworzenie produktów, które gwarantują indywidualne zrozumienie jego potrzeb, jest dla nas nadrzędną wartością.

Nasze wartości

Doświadczenie

Mamy ponad 15-letnie doświadczenie.

Jakość

Każda oferta jest skrupulatnie analizowana pod kątem prawnym i transakcyjnym.

Koncentracja na potrzebach Klientów

Skupiamy się wokół potrzeb Klientów.