Pożyczki dla firm
Zielona Góra

Fair Finance24 oferuje finansowanie firm
na terenie miasta Zielona Góra

Fair Finance24 oferuje finansowanie firm (Zielona Góra) przedsiębiorcom, którzy potrzebują pomocy w spłacie swoich zobowiązań. Wspieramy wszystkie firmy, które potrzebują szybkiego finansowania, niezależnie od przyczyn i okoliczności. Produkty Fair Finance24 dedykowane są właścicielom jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek. Pożyczki dla firm (Zielona Góra) udzielane są na przejrzystych warunkach na dowolne cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą, w tym cele inwestycyjne i wydatki bieżące.

Pożyczki dla firm (Zielona Góra) pozwalają pokryć zobowiązania wobec kontrahentów oraz państwowych jednostek organizacyjnych. Umożliwiają miedzy innymi spłatę zaległości w ZUS i Urzędzie Skarbowym, kiedy istnieje potrzeba otrzymania zaświadczenia o niezaleganiu w składkach ZUS i podatkach. Pożyczki pozabankowe (Zielona Góra) są dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy chcą utrzymać płynność finansową w przypadku, kiedy kontrahenci zalegają ze spłatą zobowiązań. Finansowanie pokryje również zobowiązania finansowe zaciągnięte, jako przedsiębiorca oraz osoba fizyczna, pozwalając szybciej spłacić inne pożyczki lub kredyty. Posiadamy również ofertę dla indywidualnych gospodarstw rolnych.

Proces rozpatrywania wniosku i udzielania pożyczki odbywa się w możliwie najkrótszym czasie. Nasi doradcy wszystkich przedsiębiorców, pomagając dobrać najkorzystniejsze produkty finansowe. Wystarczy tylko, że skontaktujesz się z naszym ekspertem, który przeprowadzi Cię przez proces udzielania pożyczki. Rozpatrzenie wniosku i doradztwo jest bezpłatne i całkowicie niezobowiązujące.

Nasze produkty

Mocno Pomocna

Produkt, który umożliwia spłatę zaległości w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym Przedsiębiorcom chcącym otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS.

Biznes Limit

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom oczekującym na płatności od swoich kontrahentów lub dokonanie krótkoterminowych transakcji.

Biznes Terminal (nowość)

Pożyczka podpięta pod terminal. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom posiadającym terminal płatniczy.

Potrzebujesz pożyczki dla firm? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Roksana Pilch
Roksana PilchDyrektor Regionalny Sprzedaży

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie?
A może chcesz dołączyć do grona Partnerów Fair Finance24?
Nie czekaj, wypełnij formularz kontaktu, a my oddzwonimy do Ciebie.

    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Fair Finance24 sp. z o.o. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.