Pożyczki dla firm
Poznań

Fair Finance24 oferuje finansowanie firm
na terenie miasta Poznań

Fair Finance24 oferuje korzystne produkty finansowe, dedykowane firmom, które potrzebują finansowania. Oferujemy wsparcie przedsiębiorcom, którzy chcą szybko uzyskać środki na spłatę swoich zobowiązań. Pożyczki dla firm (Poznań) przyznawane są na dowolne cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Mogą pokryć zarówno wydatki bieżące do natychmiastowej spłaty, jak i umożliwić podjęcie zaplanowanych działań inwestycyjnych.

Finansowanie firm (Poznań) pozwala pokryć zaległości w spłacie składek ZUS oraz podatków wobec państwowych jednostek organizacyjnych. Dzięki uregulowaniu zobowiązań, przedsiębiorcy mogą otrzymać zaświadczenie z Urzędu Skarbowego i ZUS o niezaleganiu w opłacaniu składek oraz podatków. Pożyczki dla firm (Poznań) są również doskonałym rozwiązaniem, kiedy przedsiębiorcy nie chcą rezygnować z zaplanowanych działań związanych z prowadzoną działalności gospodarczą, a nie mają możliwości uzyskania finansowania przez bank. Fair Finance24 posiada również ofertę skierowaną do rolników prowadzących indywidualne gospodarstwo rolne.

Dostęp do naszych produktów finansowych jest niezwykle prosty, szybki i komfortowy. Oferta dla przedsiębiorców jest dopasowana do sytuacji finansowej przedsiębiorstwa oraz indywidualnych potrzeb. Pożyczki pozabankowe (Poznań) udzielane są na przejrzystych warunkach, bez zbędnych formalności. Wystarczy tylko, że wypełnisz formularz na stronie, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie. Rozmowa i rozpatrzenie wniosku są niezobowiązujące i całkowicie bezpłatne. Sprawdź produkty finansowe oferowane przez naszą firmę i dobierz odpowiedni dla siebie.

Nasze produkty

Mocno Pomocna

Produkt, który umożliwia spłatę zaległości w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym Przedsiębiorcom chcącym otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS.

Biznes Limit

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom oczekującym na płatności od swoich kontrahentów lub dokonanie krótkoterminowych transakcji.

Biznes Terminal (nowość)

Pożyczka podpięta pod terminal. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom posiadającym terminal płatniczy.

Potrzebujesz pożyczki dla firm? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Marta Krasowska
Marta KrasowskaDyrektor Regionalny Sprzedaży

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie?
A może chcesz dołączyć do grona Partnerów Fair Finance24?
Nie czekaj, wypełnij formularz kontaktu, a my oddzwonimy do Ciebie.

    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Fair Finance24 sp. z o.o. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.