Pożyczki dla firm
opolskie

Fair Finance24 oferuje finansowanie firm
na terenie województwa opolskiego

Oferta dla Przedsiębiorców, którzy potrzebują szybkiego finansowania działalności gospodarczej.

Z finansowania firm mogą skorzystać spółki oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. W naszej ofercie dla firm z województwa opolskiego znajdują się pożyczki na spłatę ZUS/US oraz pożyczki na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością.

W Fair Finance24 wspieramy Przedsiębiorców, którzy potrzebują pomocy w spłacie swoich zobowiązań. Posiadamy innowacyjne rozwiązania, które sprawdzają się w każdym biznesie. Udzielamy krótkookresowego finansowania na cele operacyjne, inwestycyjne oraz wydatki celowe. Zdajemy sobie sprawę z wagi czasu Przedsiębiorcy, dlatego dostęp do naszych produktów jest łatwy i szybki.

Nasze produkty finansowe to minimum formalności, przejrzysty proces i szybka decyzja o przyznaniu środków dla Twojej firmy.

Posiadamy bogatą ofertę produktów finansowych, znajdziemy odpowiednie finansowanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Pożyczkę możesz otrzymać bez wychodzenia z domu!

Skontaktuj się z naszym doradcą, który szybko i skutecznie przeprowadzi Cię przez proces udzielenia pożyczki.

Nasze produkty

Mocno Pomocna

Produkt, który umożliwia spłatę zaległości w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym Przedsiębiorcom chcącym otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS.

Biznes Limit

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom oczekującym na płatności od swoich kontrahentów lub dokonanie krótkoterminowych transakcji.

Biznes Terminal (nowość)

Pożyczka podpięta pod terminal. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom posiadającym terminal płatniczy.

Potrzebujesz pożyczki dla firm? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Marta Krasowska
Marta KrasowskaDyrektor Regionalny Sprzedaży

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie?
A może chcesz dołączyć do grona Partnerów Fair Finance24?
Nie czekaj, wypełnij formularz kontaktu, a my oddzwonimy do Ciebie.

    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Fair Finance24 sp. z o.o. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.