Pożyczki dla firm
Kraków

Fair Finance24 oferuje finansowanie firm
na terenie miasta Kraków

Pożyczki dla firm (Kraków) dedykowane są przedsiębiorcom, którzy potrzebują szybkiego finansowania działalności gospodarczej. W ofercie Fair Finance24 znajdziesz dedykowane produkty, które umożliwią Ci spłatę zobowiązań na przejrzystych i korzystnych warunkach. Finansowanie firm (Kraków) odbywa się bez zbędnych formalności.

Z pożyczki mogą skorzystać spółki oraz jednoosobowe działalności finansowe, które znajdują się w trudnej sytuacji ekonomicznej. Nasze produkty finansowe pozwolą Ci na pokrycie zobowiązań wobec państwowych jednostek organizacyjnych, szczególnie gdy chcesz otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu w płatnościach w Urzędzie Skarbowym i ZUS. Finansowanie firm (Kraków) umożliwia przedsiębiorcom realizację zaplanowanych działań, kiedy nie ma możliwości otrzymania pożyczki z banku. W swojej ofercie posiadamy również produkt skierowany do indywidualnych gospodarstw rolnych.

Pożyczki pozabankowe (Kraków) są dodatkowym źródłem finansowania, umożliwiając zachowanie płynności finansowej przedsiębiorcom, którzy oczekują na płatność od swoich kontrahentów. W Fair Finance24 udzielamy krótkookresowego finansowania dla przedsiębiorców na dowolne cele, w tym cele inwestycyjne i operacyjne. Oferujemy pożyczki dla firm (Kraków) na elastycznych, przejrzystych warunkach, bez wychodzenia z domu.

Dzięki bogatej ofercie produktowej, każdy przedsiębiorca może znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Nasz doradca szybko przeprowadzi Cię przez proces udzielania pożyczki. Rozpatrzenie wniosku jest bezpłatne i niezobowiązujące. Skontaktuj się z ekspertem z Fair Finance24 i znajdź odpowiednie finansowanie, pozwalające spłacić zobowiązania.

Nasze produkty

Mocno Pomocna

Produkt, który umożliwia spłatę zaległości w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym Przedsiębiorcom chcącym otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS.

Biznes Limit

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom oczekującym na płatności od swoich kontrahentów lub dokonanie krótkoterminowych transakcji.

Biznes Terminal (nowość)

Pożyczka podpięta pod terminal. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom posiadającym terminal płatniczy.

Potrzebujesz pożyczki dla firm? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Marta Krasowska
Marta KrasowskaDyrektor Regionalny Sprzedaży

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie?
A może chcesz dołączyć do grona Partnerów Fair Finance24?
Nie czekaj, wypełnij formularz kontaktu, a my oddzwonimy do Ciebie.

    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Fair Finance24 sp. z o.o. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.