Pożyczki dla firm
Kraków

Fair Finance24 oferuje finansowanie firm
na terenie miasta Kraków

Pożyczki dla firm (Kraków) dedykowane są przedsiębiorcom, którzy potrzebują szybkiego finansowania działalności gospodarczej. W ofercie Fair Finance24 znajdziesz dedykowane produkty, które umożliwią Ci spłatę zobowiązań na przejrzystych i korzystnych warunkach. Finansowanie firm (Kraków) odbywa się bez zbędnych formalności.

Z pożyczki mogą skorzystać spółki oraz jednoosobowe działalności finansowe, które znajdują się w trudnej sytuacji ekonomicznej. Nasze produkty finansowe pozwolą Ci na pokrycie zobowiązań wobec państwowych jednostek organizacyjnych, szczególnie gdy chcesz otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu w płatnościach w Urzędzie Skarbowym i ZUS. Finansowanie firm (Kraków) umożliwia przedsiębiorcom realizację zaplanowanych działań, kiedy nie ma możliwości otrzymania pożyczki z banku. W swojej ofercie posiadamy również produkt skierowany do indywidualnych gospodarstw rolnych.

Pożyczki pozabankowe (Kraków) są dodatkowym źródłem finansowania, umożliwiając zachowanie płynności finansowej przedsiębiorcom, którzy oczekują na płatność od swoich kontrahentów. W Fair Finance24 udzielamy krótkookresowego finansowania dla przedsiębiorców na dowolne cele, w tym cele inwestycyjne i operacyjne. Oferujemy pożyczki dla firm (Kraków) na elastycznych, przejrzystych warunkach, bez wychodzenia z domu.

Dzięki bogatej ofercie produktowej, każdy przedsiębiorca może znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Nasz doradca szybko przeprowadzi Cię przez proces udzielania pożyczki. Rozpatrzenie wniosku jest bezpłatne i niezobowiązujące. Skontaktuj się z ekspertem z Fair Finance24 i znajdź odpowiednie finansowanie, pozwalające spłacić zobowiązania.

Nasze produkty

Mocno Pomocna

Produkt, który umożliwia spłatę zaległości w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym Przedsiębiorcom chcącym otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS.

Biznes Limit

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom oczekującym na płatności od swoich kontrahentów lub dokonanie krótkoterminowych transakcji.

Biznes Limit Mini

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom oczekującym na płatności od swoich kontrahentów lub dokonanie krótkoterminowych transakcji.

Biznes Limit Kapitał

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą, umożliwiająca systematyczną spłatę kapitału.

Potrzebujesz pożyczki dla firm? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Mateusz Kaniewski
Mateusz KaniewskiDyrektor Regionalny Sprzedaży
+48 694 724 287

małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie
Kontakt do Pracowników Oddziału

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie?
A może chcesz dołączyć do grona Partnerów Fair Finance24?
Nie czekaj, wypełnij formularz kontaktu, a my oddzwonimy do Ciebie.

    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Fair Finance24 sp. z o.o. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.