Pożyczki dla firm
Kielce

Fair Finance24 oferuje finansowanie firm
na terenie miasta Kielce

Fair Finance24 oferujemy szybkie finansowanie firm (Kielce), nasze innowacyjne produkty finansowe pozwolą na spłatę zobowiązań, niezależnie od przyczyny. Nasza firma wspiera wszystkich przedsiębiorców, którzy oczekują szybkich rozwiązań, przejrzystych warunków finansowania i minimum formalności. Oferujemy pożyczki dla firm (Kielce) na spłatę zobowiązań wobec Urzędu Skarbowego i ZUS w przypadku, kiedy chcą otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami w państwowych jednostkach organizacyjnych. Pożyczki pozabankowe (Kielce) pomagają również w spłacie długów wobec wierzycieli, a także zachowaniu płynności finansowej, jeżeli kontrahent zwleka z opłaceniem faktur.

Pożyczki dla firm (Kielce) dedykowane są spółkom, jak i jednoosobowym działalnościom gospodarczym, które potrzebują finansowania na dowolne cele, w tym operacyjne czy inwestycyjne. Produkty dostępne w naszej ofercie pozwalają również na spłatę innych pożyczek i kredytów, jeżeli zostały zaciągnięte zarówno, jako jednoosobowa działalność gospodarcza, jak i osoba fizyczna. Dzięki finansowaniu jest również możliwość realizacji planów związanych z działalnością gospodarczą, jeżeli bank odmówi udzielenia kredytu. Zajmujemy się również finansowanie rolnictwa, posiadamy produkt skierowany do indywidulanych gospodarstw rolnych.

Oferujemy rozwiązania szyte na miarę i szybką decyzję odnośnie przyznania środków finansowych na dowolny cel. Bogata oferta produktowa sprawia, że znajdziemy odpowiednie finansowanie dostosowane do Twoich potrzeb. Nasz doradca sprawnie przeprowadzi Cię przez proces udzielania pożyczki i doradzi najkorzystniejsze rozwiązania. W Fair Finance24 rozpatrzenie wniosku jest darmowe i niezobowiązujące. Skontaktuj się z naszym ekspertem, który odpowie na wszystkie pytania i przeprowadzi przez procedurę pożyczkową.

Nasze produkty

Mocno Pomocna

Produkt, który umożliwia spłatę zaległości w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym Przedsiębiorcom chcącym otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS.

Biznes Limit

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom oczekującym na płatności od swoich kontrahentów lub dokonanie krótkoterminowych transakcji.

Biznes Terminal (nowość)

Pożyczka podpięta pod terminal. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom posiadającym terminal płatniczy.

Potrzebujesz pożyczki dla firm? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Marta Krasowska
Marta KrasowskaDyrektor Regionalny Sprzedaży

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie?
A może chcesz dołączyć do grona Partnerów Fair Finance24?
Nie czekaj, wypełnij formularz kontaktu, a my oddzwonimy do Ciebie.

    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Fair Finance24 sp. z o.o. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.