Pożyczki dla firm
Katowice

Fair Finance24 oferuje finansowanie firm
na terenie miasta Katowice

Przedsiębiorcy, którzy chcą spłacić swoje zobowiązania często decydują się na pożyczki dla firm. Katowice są jednym z miast, gdzie niektóre przedsiębiorstwa zmagają się z trudną sytuacją finansową. W Fair Finance24 oferujemy wsparcie wszystkim podmiotom gospodarczym w uzyskaniu dodatkowego źródła finansowania. Posiadamy innowacyjne rozwiązania, które sprawdzą się w każdym biznesie. Oferowane produkty finansowe umożliwiają spłatę długu u kontrahentów, jak i wobec Urzędu Skarbowego i ZUS.

Krótkookresowe finansowanie dedykowane jest spółkom, jednoosobowym działalnościom gospodarczym, a także przedsiębiorcom, którzy zaciągnęli zobowiązania finansowe zarówno, jako firma, jak i osoba fizyczna. Pożyczki pozabankowe (Katowice) udzielane są na przejrzystych warunkach na dowolne cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą (m.in. cele operacyjne, inwestycyjne czy wydatki celowe). Finansowanie firm (Katowice) za pomocą pożyczek pozabankowych jest doskonałym rozwiązaniem, które umożliwia realizację zaplanowanych działań w przypadku, kiedy niemożliwe jest uzyskanie finansowania z banku. W swojej ofercie posiadamy również produkt dla indywidualnych gospodarstw rolnych.

W Fair Finance24 nie musisz długo czekać na decyzję o przyznaniu środków. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre sytuacje wymagają szybkiego reagowania. Oferujemy pożyczki dla firm (Katowice) dostosowane do potrzeb każdego przedsiębiorcy. Zapewniamy minimum formalności, przejrzysty proces udzielania pożyczki oraz stały kontakt z naszym doradcą. Dzięki bogatej ofercie produktów finansowych, znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie, niezależnie od sytuacji ekonomicznej naszych klientów. Skontaktuj się z naszym ekspertem, który dobierze odpowiedni produkt do Twoich potrzeb.

Nasze produkty

Mocno Pomocna

Produkt, który umożliwia spłatę zaległości w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym Przedsiębiorcom chcącym otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS.

Biznes Limit

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom oczekującym na płatności od swoich kontrahentów lub dokonanie krótkoterminowych transakcji.

Biznes Terminal (nowość)

Pożyczka podpięta pod terminal. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom posiadającym terminal płatniczy.

Potrzebujesz pożyczki dla firm? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Marta Krasowska
Marta KrasowskaDyrektor Regionalny Sprzedaży

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie?
A może chcesz dołączyć do grona Partnerów Fair Finance24?
Nie czekaj, wypełnij formularz kontaktu, a my oddzwonimy do Ciebie.

    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Fair Finance24 sp. z o.o. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.