Pożyczki dla firm
Gdańsk

Fair Finance24 oferuje finansowanie firm
na terenie miasta Gdańsk

Przedsiębiorcy, którzy szukają szybkiego finansowania, często decydują się na pożyczki dla firm. Gdańsk jest jednym z polskich miast, gdzie niektórzy przedsiębiorcy zmagają się z trudną sytuacją ekonomiczną. Fair Finance24 oferuje szereg innowacyjnych produktów finansowych, wspierając przedsiębiorstwa w spłacie swoich zobowiązań. Pożyczki pozabankowe (Gdańsk) dedykowane są zarówno spółkom, jednoosobowym działalnościom gospodarczym, jak i przedsiębiorcom, którzy zaciągnęli zobowiązania finansowe, jako osoba fizyczna.

Finansowanie firm (Gdańsk) daje możliwość szybszego spłacenia innych pożyczek lub kredytów. Dedykowane rozwiązania pozwalają również uregulować zaległości wobec Urzędu Skarbowego oraz ZUS, szczególnie w przypadku, kiedy potrzebne są zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami w państwowych jednostkach organizacyjnych. Pożyczki dla firm (Gdańsk) mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą (np. cele operacyjne, inwestycyjne czy wydatki celowe).

Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych przypadkach czas odgrywa dużą rolę, dlatego oferujemy szybkie rozpatrzenie wniosku, minimum formalności i przejrzysty proces udzielenia finansowania. Każdy produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy ? znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania, które pozwolą na spłatę pilnych zobowiązań. W swojej ofercie posiadamy również produkt skierowany do indywidualnych gospodarstw rolnych.

Skontaktuj się z naszym doradcą, który sprawnie przeprowadzi Cię przez proces udzielania pożyczki. Sprawdź, jakie produkty finansowe możemy zapewnić Twojej firmie!

Nasze produkty

Mocno Pomocna

Produkt, który umożliwia spłatę zaległości w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym Przedsiębiorcom chcącym otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS.

Biznes Limit

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom oczekującym na płatności od swoich kontrahentów lub dokonanie krótkoterminowych transakcji.

Biznes Terminal (nowość)

Pożyczka podpięta pod terminal. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom posiadającym terminal płatniczy.

Potrzebujesz pożyczki dla firm? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Ewa Marcinkowska-Bakó
Ewa Marcinkowska-BakóDyrektor Regionalny Sprzedaży

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie?
A może chcesz dołączyć do grona Partnerów Fair Finance24?
Nie czekaj, wypełnij formularz kontaktu, a my oddzwonimy do Ciebie.

    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Fair Finance24 sp. z o.o. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.