Pożyczki dla firm
Gdańsk

Fair Finance24 oferuje finansowanie firm
na terenie miasta Gdańsk

Przedsiębiorcy, którzy szukają szybkiego finansowania, często decydują się na pożyczki dla firm. Gdańsk jest jednym z polskich miast, gdzie niektórzy przedsiębiorcy zmagają się z trudną sytuacją ekonomiczną. Fair Finance24 oferuje szereg innowacyjnych produktów finansowych, wspierając przedsiębiorstwa w spłacie swoich zobowiązań. Pożyczki pozabankowe (Gdańsk) dedykowane są zarówno spółkom, jednoosobowym działalnościom gospodarczym, jak i przedsiębiorcom, którzy zaciągnęli zobowiązania finansowe, jako osoba fizyczna.

Finansowanie firm (Gdańsk) daje możliwość szybszego spłacenia innych pożyczek lub kredytów. Dedykowane rozwiązania pozwalają również uregulować zaległości wobec Urzędu Skarbowego oraz ZUS, szczególnie w przypadku, kiedy potrzebne są zaświadczenia o niezaleganiu z płatnościami w państwowych jednostkach organizacyjnych. Pożyczki dla firm (Gdańsk) mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą (np. cele operacyjne, inwestycyjne czy wydatki celowe).

Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych przypadkach czas odgrywa dużą rolę, dlatego oferujemy szybkie rozpatrzenie wniosku, minimum formalności i przejrzysty proces udzielenia finansowania. Każdy produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy ? znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania, które pozwolą na spłatę pilnych zobowiązań. W swojej ofercie posiadamy również produkt skierowany do indywidualnych gospodarstw rolnych.

Skontaktuj się z naszym doradcą, który sprawnie przeprowadzi Cię przez proces udzielania pożyczki. Sprawdź, jakie produkty finansowe możemy zapewnić Twojej firmie!

Nasze produkty

Mocno Pomocna

Produkt, który umożliwia spłatę zaległości w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym Przedsiębiorcom chcącym otrzymać zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach i składkach ZUS.

Biznes Limit

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom oczekującym na płatności od swoich kontrahentów lub dokonanie krótkoterminowych transakcji.

Biznes Limit Mini

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala na utrzymanie płynności finansowej Przedsiębiorcom oczekującym na płatności od swoich kontrahentów lub dokonanie krótkoterminowych transakcji.

Biznes Limit Kapitał

Pożyczka na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą, umożliwiająca systematyczną spłatę kapitału.

Potrzebujesz pożyczki dla firm? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Ewa Marcinkowska-Bakó
Ewa Marcinkowska-BakóDyrektor Regionalny Sprzedaży
+48 662 618 266

kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Kontakt

Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie?
A może chcesz dołączyć do grona Partnerów Fair Finance24?
Nie czekaj, wypełnij formularz kontaktu, a my oddzwonimy do Ciebie.

    *Pole wymagane

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Fair Finance24 sp. z o.o. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.