Działalność gospodarcza opiera się często na dostępie do zewnętrznego źródła finansowania, co daje możliwość stabilnego i przewidywalnego prowadzenia firmy. Jedną z możliwości jest skorzystanie z pożyczki pozabankowej, oferującej atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy. Otrzymanie dodatkowych funduszy na rozwój działalności może być naprawdę proste. Jak przebiega proces sprzedażowy?

Skompletowanie dokumentacji

Pierwszym krokiem do przyznania pożyczki jest wysłanie na adres e-mailowy pożyczkodawcy wymaganych dokumentów, takich jak wniosek o finansowanie wraz ze zgodami wymaganymi przez firmę pożyczkową, wyciągi z rachunku firmowego za 6 miesięcy, zaświadczenie z ZUS i US o niezaleganiu bądź kwocie aktualnej zaległości, PIT/CIT za ostatni rozliczony rok podatkowy oraz w zależności od formy rozliczenia z US: Bilans i RZiS za rok bieżący oraz ostatni rozliczony rok/KPiR/Ewidencja przychodów z Ryczałtu lub wymiar karty podatkowej za rok bieżący. Pożyczkodawca w trakcie analizy może również poprosić o dodatkowe dokumenty. Złożenie wniosku przez klienta nie jest w żaden sposób zobowiązujące.

Weryfikacja poprawności dokumentów

Przesłane dokumenty zostają poddane weryfikacji przez analityka. W razie konieczności, pożyczkodawca prosi o przesłanie dodatkowych dokumentów, będących podstawą przyznania pożyczki. Jednak nie każdy przypadek traktowany jest w taki sam sposób. Fair Finance24 nie opiera swojej decyzji wyłącznie na wyliczonych wartościach. Każdy klient jest traktowany indywidualnie – naszą nadrzędną wartością jest zrozumienie, analiza potrzeb i przejrzyste warunki. Doradca pożyczkowy otrzymuje decyzję od analityka o przyznaniu pożyczki wraz z parametrami cenowymi. Jeżeli klient zaakceptuje warunki, doradca kompletuje przygotowaną dokumentację wraz z załącznikami.

Decyzja i podpisanie umowy

Decyzja o przyznaniu pożyczki następuje bardzo szybko. Cały proces nie odbywa się za pośrednictwem internetu. Umowa zawsze podpisywana jest bezpośrednio na spotkaniu. Klienci stają się partnerami, a priorytetem jest wzajemne zaufanie i zrozumienie. Podczas spotkania ustalany jest również termin wizyty u notariusza, który potwierdzi autentyczność i treść zawartej umowy.

Przyznanie pożyczki

Uruchomienie pożyczki następuje po zaakceptowaniu poprawności dokumentacji pożyczkowej oraz telefonicznym potwierdzeniu z klientem oświadczeń zawartych we wniosku, a następnie parametrów pożyczki. Nasza firma zawsze dba o transparentne i jasne warunki współpracy, zapewniając komfort i bezpieczeństwo naszym klientom. Kwota pożyczki zostaje szybko przesłana na podany rachunek bankowy, dając możliwość pożyczkobiorcy natychmiastowego dysponowania pieniędzmi.

Wsparcie posprzedażowe

Każdy klient może liczyć na wsparcie w naszej firmie, zarówno Doradców jak i Dyrektorów Regionalnych. Jesteśmy pomocni na każdym etapie ubiegania się o pożyczkę, również w okresie posprzedażowym. Oferujemy dedykowaną infolinię dla klientów, dzięki której nasi doradcy będą mogli udzielić wsparcia, odpowiedzieć na pytania czy wątpliwości. Nasza firma na pierwszym miejscu stawia potrzeby klientów oraz zrozumiałe warunki współpracy.