Konkurs
dla Najlepszych Partnerów Biznesowych

II EDYCJA, SOPOT

O konkursie

Ruszyła kolejna edycja konkursu dla Najlepszych Partnerów Biznesowych.

Dla tych, którzy zrealizują min. 400 000 PLN netto, mamy zaproszenie do hotelu Sopot Marriott Resort & Spa, w którym będzie czekało wiele atrakcji.

„Ostatni wyjazd konkursowy do Zakopanego, został tak dobrze oceniony przez Was, że postanowiliśmy iść za ciosem i przygotować kolejną propozycje, tym razem nad morzem.

Być może, to już stanie się zwyczajem, że Wasze sukcesy będziemy świętować zimą w śnieżnych górach, a wiosną nad słonecznym morzem.

Tym razem zapraszamy Was nad morze, do Sopotu który jest jednym z najatrakcyjniejszych nadmorskich kurortów. Rejs po zatoce, Spatif i Opera Leśna, to tylko nieliczne atrakcje, które oferuje piękne miasto Sopot.”

Paweł Lejk
Paweł LejkPrezes Zarządu Fair Finance24

O miejscu

Główną nagrodą jest pobyt w hotelu Sopot Marriott Resort & Spa, położonym przy samej linii brzegowej. Jego skandynawska i regionalna architektura, absolutnie wprowadzają w zachwyt najbardziej wymagających. Wszystkie pokoje mamy zarezerwowane z widokiem na morze.

W hotelu do naszej dyspozycji jest kompleks basenów, a jeden z nich znajduje się na dachu hotelu. Sercem obiektu jest SPA składające się z licznych pokoi zabiegowych i gabinetów kosmetycznych oraz strefy relaksacyjnej.

„Idea konkursu zrodziła się u nas w zeszłym roku. Jest ona odpowiedzią na naszą potrzebę, doceniania i motywowania naszej sieci zewnętrznej. To właśnie te osoby, w dużym stopniu przyczyniają się do sukcesu naszej firmy. Każdego dnia udowadniają swoim zaangażowaniem, efektami i jakością obsługi, że zasługują na wyróżnienie.”

Marcin Lejk
Marcin LejkDyrektor Sprzedaży Fair Finance24

Co, gdzie, kiedy

Zadanie: sprzedaż na kwotę min. 400 000 PLN netto (od 01.02.2022 do 30.04.2022)

Nagroda: pobyt w nadmorskim kurorcie

Gdzie: hotel Sopot Marriott Resort & Spa

Kiedy: 18-20.05.2022

Szczegóły konkursu w Regulaminie